O firmie

Naszą misją jest dostarczanie optymalnych dla ludzi i środowiska rozwiązań do oczyszczania ścieków przydomowych.

Oferujemy biologiczne zielone oczyszczalnie, produkowane wg amerykańskiej technologii, których atutem jest genialna prostota. Istotą naszych oczyszczalni są bezzapachowe, tlenowe procesy oczyszczania.

Patrzymy w przyszłość, uwzględniając uwarunkowania prawne, które „dopadną” wszystkich już w 2015 r. Dlatego proponujemy rozwiązania zgodne z prawem, korzystne dla środowiska i jednocześnie długofalowo oszczędne dla portfeli naszych Klientów.

Stawiamy na mądrość natury, potęgę dobrych mikroorganizmów, bezzapachowe procesy oczyszczania, prostotę rozwiązań – a dzięki nim – komfort i wygodę użytkowników.

Nasze biologiczne oczyszczalnie gwarantują czyste eko-sumienie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów pozbywania się ścieków.

Z naszych Zielonych Oczyszczalni korzystają użytkownicy w całej Polsce – zarówno inwestorzy indywidualni, gminy, jak i developerzy budujący np. całe osiedla domów jednorodzinnych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

P.S.

Jawnie mówimy „NIE!” „drenażówkom”, które – pozornie tanie i nieszkodliwe – powodują nieodwracalne zniszczenia w glebie. Nikomu nie życzymy „strefy smrodu”, która potrafi zrobić spustoszenie w ogrodzie i… portfelu. Zwłaszcza, że po 2015 r. każda legalnie zainstalowana oczyszczalnia drenażowa będzie produkować nielegalny ściek – i to już będzie problem właściciela „drenażówki”.
Dlatego przestrzegamy przed wyborem rozwiązania tylko pozornie taniego i nieszkodliwego.

Przestrzegamy też przed instalowaniem SZAMBA, ponieważ zgodnie z dyrektywami UE od 2015 r. szambo również będzie nielegalne.

Zachęcamy do rozważenia wszystkich „za” i „przeciw” i podjęcia decyzji ekonomicznej i ekologicznej. I dlatego polecamy nasze biologiczne Zielone Oczyszczalnie.