O firmie

Nasza firma jest firmą rodzinną założoną 01.04.2010 r i wbrew tej dacie od początku traktowaliśmy ją bardzo poważnie. Profil naszej działalności był dla nas oczywisty, mamy wykształcenie kierunkowe w tej dziedzinie (technologia fermentacji i ekologia). Oferujemy od początku biologiczne zielone oczyszczalnie produkowane wg. amerykańskiej technologii. Wybraliśmy je z uwagi na ich genialną prostotę. Istotą naszych oczyszczalni są bezzapachowe, tlenowe procesy oczyszczania. Oferowane oczyszczalnie są zgodne z prawem. Spełniają wymogi nowych przepisów i zmian jakie po 1.01.2019 spowoduje wdrożenie nowego prawa wodnego.
Nasze biologiczne oczyszczalnie gwarantują czyste eko – sumienie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Z naszych zielonych oczyszczalni korzystają użytkownicy w całej Polsce – zarówno inwestorzy indywidualni, szkoły, hotele, gminy i developerzy budujący np. całe osiedla domów jednorodzinnych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Oferta

Dobieramy indywidualnie urządzenia do oczyszczania ścieków optymalne dla klienta. Oferujemy oczyszczalnie przydomowe wraz z usługą montażu, zestawy – oczyszczalnia z niezbędnymi urządzeniami do samodzielnego montażu, zbiorniki bezodpływowe, części i akcesoria do oczyszczalni wszystkich typów dostępnych na rynku. Filtry biotechnologiczne doczyszczające ściek z istniejących oczyszczalni, filtry do oczek wodnych, oczyszczalnie do obiektów sezonowych, mikroorganizmy do oczyszczalni.

Bazujemy na naszym ponad 9 letnim doświadczeniu w montażu, projektowaniu i serwisowaniu urządzeń do oczyszczania i utylizacji ścieków.